Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> auto >> auto závodná >> NASCAR >> NASCAR sezóne zhrnie >> 2000s >>

2004 NASCAR Nextel pohár Chronology

obsahuje zaklení. Po precedens stanovené predtým v roku, NASCAR doky Earnhardt $ 10.000 a 25 bodov, pád ho z prvého do druhého v poradí.

Greg Biffle vedie Kurt Busch a Jeff Gordon v Homestead-Miami Speedway v novembri 21 Ford 400. Biffle vyhral finále obdobie ako Busch zabalené do NASCAR NEXTEL Cup Championship s piate miesto. Busch prekonal rozbité koleso a niekoľko neplánované zastávky v boxoch skončiť v prvej päťke a vyhrať titul o osem bodov viac ako Jimmie Johnson. Gordon skončil tretí, a tiež skončil tretí v záverečných bodov poradí.

Október 24-2004: Subway 500

k tragédii, keď sa Hendrick Motorsports spoločnosť lietadlo narazí do hmlistých horskom úbočí minút pred podchodu 500 pri Martinsville Speedway. Žiadny z 10 ľudí na palube prežiť. Vodič Hendrick Motorsports Jimmie Johnson vyhrá, a je informovaný o tragickej udalosti po pretekoch.

10.11.2004

NASCAR prezident Mike Helton zdvihne dlhotrvajúci zákaz sponzorstva od tvrdého alkoholu firiem efektívne s 2005 obdobia. NASCAR tímy môžu teraz prijímať sponzorské doláre od spoločností, ktoré vyrábajú ". Duchovia " 14.novembra 2004: Mountain Dew Southern 500

Jimmie Johnson, odpočítal z " Chase " pred mesiacom, regály svoju štvrtú výhru v posledných piatich pretekoch v konečnom Mountain Dew Southern 500 v Darlington Raceway. Johnson zhromaždil od 247 bodov deficitom a deviatom mieste v poradí na 18 bodov za vodcu Kurt Busch sa zostávajúci jeden závod.

Elliott Sadler zbrane jeho # 38 Ford cez cieľovú čiaru o pol dĺžky auta vpredu z # 9 Kasey Kahn streliť víťazstvo v 4. apríla Samsung /Radio Shack 500 na Texas Motor Speedway. Triumf bol Sadler je najprv do troch rokov. Kahn skončil na druhom mieste už tretíkrát v prvých siedmich pretekoch jeho období bažanta

21 novembra 2004 :. Ford 400

Roush Racing hity jackpot ako Greg Biffle vyhrá Ford 400 v Homestead -Miami Speedway a Kurt Busch končí piatou nároku v roku 2004 " Chase pre NASCAR Nextel pohár " majstrovstiev. Eight-point marža Busha cez Jimmie Johnson je najbližšia skončiť v 56 rokoch NASCAR Cup Series pretekanie.

Skontrolujte, ako top 50 jazdci zoradení vo svetle nového bodového systému s našimi 2004 NASCAR Nextel pohár poradí Na ďalšej strane

Ďalšie informácie o všetkých veciach NASCAR, pozri :.