Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> auto >> auto závodná >> NASCAR >> NASCAR sezóne zhrnie >> 1990s >>

1999 NASCAR Winston Cup Chronology

okolo Rusty Wallace, takmer orezové auto Ricky Rudd, ktorý bol zrýchľujúcim sa pomaly po zastávke v boxoch. Odvážny krok pohonom Gordona do vedenia, ktorý nikdy sa nevzdal. Earnhardt skončil tesne v pätách.

október 17 1999: Winston 500

Dale Earnhardt pochádza z 27. štartovej mieste vyhrať theWinston 500 na Talladega Superspeedway v posledných kolách. Earnhardtsqueezes minulej Dale Jarrett sa štyri kolesá zostávajúce a NABS svoje 74thcareer NASCAR Winston Cup triumph.November 14, 1999

Tony Stewart vánok ku ľahké 5,2 sekúnd víťazstvo overBobby Labonte v prvom prípade NASCAR Winston Cup v Homestead-MiamiSpeedway , Je Stewart tretie víťazstvo v sezóne, najviac victoriesfor nováčik vodiča od roku 1965, kedy Dick Hutcherson vyhral deväťkrát.

Mark Martin jede na hladkom povrchu závodnej počas tréningu na Watkins Glen International pred Aug . 15 Frontier At The Glen. Goodyear vyvinul špeciálny treaded dažďovú pneumatiku pre použitie na ceste kurzu v nepriaznivom počasí. Pretekári používajú dažďovej pneumatík v praxi, ale NASCAR sa rozhodol zrušiť kvalifikáciu a začať polia v poradí podľa získaných bodov. Pneumatiky do dažďa neboli nikdy použité v oficiálnom NASCAR Cup Series závod

21 novembra 1999 :. NAPA 500

Bobby Labonte pochádza z dočasnej východiskový bod k winthe konca sezóny NAPA 500 v Atlante Motor Speedway. Dale Jarrettfinishes druhý a zábaly do jeho prvej NASCAR Winston pohár championshipby 201 bodov maržu cez Labonte.

Získať celý obraz o konečnom poradí v roku 1999 NASCAR sezóny s našej tabuľke na nasledujúcej strane.

1.999 NASCAR Winston Cup Poradie

Dale Jarrett presťahoval sa do roku 1999 NASCAR Winston Cup body vedenie v máji s víťazstvom v Richmonde a nikdy nedal ohliadnutie, keď zaútočil na svoje prvé majstrovstvá. Jarrett vyhrali štyri preteky počas 34-pretekať kampane a skončil 201 bodov pred runner-up Bobby Labonte.

roka 1999 NASCAR Winston Cupu Dale Jarrett

Jarrett sa stal druhým druhej generácie vodič dosiahnu vrchol NASCAR Winston pohár prebehnutí továrenského automobilu. On a jeho otec Ned pridal Lee a Richard Petty ako jediný otec-syn kombináciou nosiť šampionátu korunu.