Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> auto >> auto závodná >> NASCAR >> NASCAR ostatné >>

Top 10 Daytona 500s Ever

tvo: 7,64 sekundy

Prečo je číslo 5: Waltrip bol přezdíval " Čeľuste " pretože on bežal ústa tak tvrdo, ako bežal motor svojho pretekárskeho vozidla. Ale drzý Tennessean rád hovorieval: " Boys, to nie je braggin "ak si to "

V roku 1989 Daytona 500, Darrell to urobil .. Dojčenie lapal po dychu plynojemu, Waltrip podarilo oštep cez cieľovú čiaru 7,64 sekundy pred Kena Schrader, vyhlasovať, že jeho prvé Daytona 500 víťazstvo v jeho 17. vyskúšať v trefne, auto No. 17.

neveriacky Dale Earnhardt , ktorý skončil tretí, pýtal Waltrip to úžasné najazdených kilometrov. &Quot; rád by som sa dostať pozrieť sa na ten nádrže, " Earnhardt zavrčal

Ďalšie pochybovať povedal vodič: " Za $ 5 by som piť to, čo zostalo "

Waltrip nepočul harpye, .. bol príliš zaneprázdnený stúpli helmu a robiť " fuj Shuffle " Victory v kruhu. &Quot; To je závod všetci budú vždy pamätať, " povedal Waltrip. &Quot;. Je to Daytona "

Waltrip odišiel od pretekania, ale on nie odišiel z rozprávania. Dnes je ocenený televízneho vysielania na Fox Sports "závodnej televízne vysielanie
4 :. 1998 Daytona 500

Víťaz: Dale Earnhardt

okraj víťazstvo: v rámci opatrnosti

Prečo je č. 4: Earnhardt, baddest chlapík v pretekoch, bol přezdíval " Intimidator " Daytona International Speedway, však, bol nie strach - Earnhardt nemohol zastrašiť obávaného stopu, keď veci záležalo najviac

okruhu do roku 1998, Earnhardt 0-pre-19 v Daytona 500. On mal. , bol okradnutý o víťazstvo v poslednej sekunde o fúkané pneumatiky, vraky, nádrží suchá plynová - čo si len spomeniete

Čo sa Earnhardt pripravení na 1998 Daytona 500, povedal, " ja nie, pokiaľ viem, som blázon alebo stanovená, ale ja som viac ako inokedy túži ".

Je to ukázalo. S jedným kolo ísť v závode, Earnhardt viedol, keď pád John Andretti vytiahol opatrnosť vlajku. Poľa bol zmrznutý - závod skončil. Earnhardt, ktorý viedol predchádzajúce 61 kôl, chystal sa vyhrať Daytona 500.

Ako Earnhardt prechádzal dole pit ceste na jeho ceste k víťazstvu kruhu, členovia súperiacich jamy posádok ponáhľal von udrieť ruku a ponuku HIM gratulácie. Fanúšikovia v tribún zblázniť. &Quot; A konečne, " Earnhardt povedal po vyliezol z auta.

, ktorá to všetko povedal. Po dlhej dobe konečne najťažšie vodič z nich prekonal jeho delovka šťastie v Daytone 500.