Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> peniaze >> osobné financie >> plánovanie pre vysoké školy >> prijatiach vysokoškoláka >>

Ako College Prijímacie skúšky Work

vyšetrenia, takže všetko. - Bez písomného segmentu - je machine-skóroval. Študenti budú rozdelené 3 hodiny a 45 minút vziať skúšku, rozdelené do štyroch sekcií:
  • Kritická čítanie :. Tri podsekcie na slovo vzťahov, čítanie s porozumením a kontextuálnej analýzy
  • Matematika : tri podsekcie na algebry, geometria, meranie a štatistiky
  • Písanie: .. tri podkapitoly o uznanie chyby a vytvára rozvinutou esej
  • Unscored rubrika: jeden segment pilotáž nové otázky pre jeden z troch strelené sekcia.

Na rozdiel od toho predmetu testy SAT (SAT II) sú jedným hodín skúšky prijaté v literatúre, histórii, matematiku, vedu a jazyky. Sú tiež výber z možností, ale niektoré jazykové testy majú komponent z počúvania.

Pre strojovo skóroval otázok, správnych odpovedí stojí jeden bod, reakcia ponechaná prázdna, sa nepočítajú, a tam je jeden-štvrtinovým bod odpočet za zlú odpoveď odradiť hádať. Pre každú sekciu, je celkový počet bodov prenesie do rozsahu skóre, poskytuje kontinuitu medzi rôznymi časťami a verzie testu. Každá časť testu SAT obdrží skóre od 200-800. Priemerná skóre pre každý úsek je 500. Tieto tri časti sú potom predstavovali pre získanie kompozitu, s 2400 je najvyššie skóre [zdroj: College Board: Skúšky].

Rovnako ako u SAT, ACT Pozostáva prevažne mnohopočetným výberom otázok. ACT je kratšia, avšak: Študenti majú 2 hodiny a 55 minút na dokončenie skúšky. To zahŕňa štyri oblasti učiva, plus voliteľný sekcii písania:

• anglicky: správne používanie a aplikačné
  • Matematika: úvaha, algebra, geometria, trigonometria
  • Čítanie: porozumenie a analýza pasáží
  • Veda: výklad a analýzu informácií, uvažovanie a riešenie problémov
  • Písanie: výber a obrana stanovisko na zadanú tému (ďalších 30 minút pridelené)

Správne skóre sa počítajú sa bez odpočítania chybných odpovedí. Rovnako ako SAT, Hrubé skóre sa prevedie na meradle skóre. Konečné skóre ACT je zložený z 1-36, na základe priemeru všetkých štyroch testov [Zdroj: ACT: porozumieť]. V roku 2009 sa priemerný americký ACT polčas 21,1 [zdroj: ACT: Výbery] ..

Teraz, keď viete, čo je na skúšku, poďme zistiť, ako sa dostať vás do testovacieho miesta