/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> auto >> auto závodná >> NASCAR >> NASCAR ostatné >>

Richard Petty Petty

Richard
Richard Petty

Prostredníctvom druhý týždeň v júni 1967, Richard Petty vyhral 10 z 24 NASCAR Grand National závodov. Sezóna bola napoly nad a Petty bol na besnenie, ale on bol koncovej winless vodiča sophomore James Hylton v poradí bodov. Taký je postup pri stanovovaní majster NASCAR - dokonalosť nie je vždy riadne odmenený

Vďaka víťazstvu v júni 18 závode na Rockingham, Petty prihlásiť svoje 11. víťazstvo v sezóne, ale ešte dôležitejšie je, čo mal. nakoniec schmatol NASCAR Veľkého národného bodov náskok. &Quote, Prince of Randleman " (NC) by nemala byť ohrozená v titulnej prenasledovanie znovu, ľahko nahrávať ohromujúce triumf a stáčanie do jeho druhý zo siedmich NASCAR majstrovstiev.

Petty obrátil teplo ešte vyšší v druhej polovici sezóny 1967 , V záverečných 24 pretekov, Plymouth jazdu Petty vyhral 17 krát, čo mu 27 víťazstiev v 48 štartoch - čo je 0,563 priemer pálkování. On vyhral šampionát o 6028 bodov nad Hylton, ktorý parlayed konzistenciu skončil druhý.

V bezprecedentnej behu úspechu, Petty vyhral 10 po sebe idúcich pretekov, čo je šokujúce úspech, ktorý bude pravdepodobne zostať v záznamových knihách NASCAR navždy , Neporazený Reťazec trvala od augusta do októbra.

Petty priniesol sám seba a NASCAR prebehnutí továrenského automobilu od malých dvoch-bod príbehov na zadnej športové sekciu na úvodnú stránku! Titulky. Jeho meno, jeho úsmev, jeho maniere, a jeho vodičský rekord vynaložila všetky športové stránku čitateľa pod čiarou všímať Mason-Dixon južného značky motoristického športu. Všetci hovoria a píše o Richard Petty. V skutočnosti, jeden Karolína denná tlač hlásil, že Petty skončil na druhom mieste v 100 mil NASCAR Veľkej národnej závod v Maryville, Tenn., Bez poznamenať, že Dick Hutcherson že udalosť vyhral