Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> dobrodružstvo >> vonkajšie aktivity >> beh >>

Ako Ukrops Monument Avenue 10k Works

. Všetci účastníci dostanú tričko závodu, čísla a commerative medailu

The Monument Avenue 10K nie je len o bežca. - Diváci získať crack na akciu. Improvizovaná rukavice, šály a profily a rock 'n' roll kapely pretekajú v priebehu pretekov. Pre tých, ktorí sú viac naklonené organizačne, tam je Hirschlerová a Fleischer Spirit súťaž. Každá " Spirit Group, " musí mať 10 alebo viac ľudí k účasti. Čím viac nadšený a originálne vaša skupina, tým väčšia je pravdepodobnosť, že ich budete vyhrať " Veľkou Spirit Award " peňažné odmena vo výške $ 300 mm. Desať ostatné peňažné ceny budú udelené finalista-up Spirit skupiny. Pre kvalifikáciu, musíte zaregistrovať u športovej Backers

úkrop pamätník Avenue 10K Výsledky

The Monument Avenue 10K priťahuje vážne bežcov z celého sveta. Kým odmena nie je tak veľký ako preteky, ako je ING New York City Marathon alebo Bostonský maratón, uvádzanie ako 10. najväčší cestnej závod v Spojených štátoch je celkom úspech.

Aktuálne stojaci závod rekord pre V hornej žien finišer bola založená v roku 2007 Magdalény Makunzi. Jej čas bol 32:24. Zaznamenajte pánska bola založená v roku 2004 Reuben Chebii s časom 28:07. V roku 2010, 27-ročný Alene Reta z Etiópie si odniesol titul mužov a cenu vo výške $ 2.000. S časom 28:26, on porazil jeho povrch 2009 o 7 sekúnd. Monument Avenue nováčik Megan Wright z Kanady získala prvé miesto v kategórii žien s časom 33:06. Ona tiež odniesla ocenenie vo výške $ 2.000. [Zdroj: Športové Stúpenci]

Bežci, ktorí sa zúčastňujú Richmond Times-Dispatch zdobiť &Co .. Beh súťaž si zaslúži, aby sa tu hovorilo. Energie je potrebné spustiť 10K oblečený ako pirát s papierovou loď pripútaný okolo pása by nemali byť brané na ľahkú váhu. V roku 2010, Leonard Tengco bežal ako " veverička &Quote .; Jeho kostým súčasťou drží tyč s obrím žaluď pripojené, aby ho motiváciu. Vzal si domov prvú cenu v kategórii individuálne /duo. Prvé miesto pre kategóriu skupiny išiel na " Rub-A-dub-dub, " viedol o Kenneth Masonom a priateľmi. [Zdroj: Športové podporovatelia]