Získavanie vedomostí
/ Knowledge Discovery >> Získavanie vedomostí >> dobrodružstvo >> vonkajšie aktivity >> beh >>

Ako Marine Corps Marathon Works

pu, ktorá ukazuje presne tam, kde si budete môcť zasiahnuť tie občasné ranej kopca.

Môžete mapu rozloženie kurzu tiež prezrieť a stiahnuť verziu pre tlač, takže vy a vaša rodina bude tlačenej podobe pre závod-dňový referencie. Ak to nestačí, môžete tiež tlačiť turn-by-turn pokyny, ktoré popisujú každej časti závodu. Oveľa dôležitejšie je zoznam pouličných uzávery platných v deň preteku. Tento dokument radí maratón účastníkov a non-účastníkov rovnako ako na oblasti, ktoré budete chcieť, aby sa zabránilo a ako najlepšie riadiť dopravu v priebehu tejto masívnej, dopravné-vrčať akcie.

Snáď najviac užitočné funkcie na webe maratóne je vtáčieho 3-D videoklip, ktorý vám ukáže, presne tam, kde budete spúšťať. Môžete sledovať animované grafiky a vidieť ukazovatele najazdených kilometrov obtiahol na mapu a môžete určiť vodu a pomôcť stanice, ktoré sa objavia na trase, taky.
Pretekári v tomto maratóne obdrží jednorazovú čip, ktorý automaticky zaznamenáva ich priebeh kurzu a dokončovacie čas.
iStockPhoto /Thinkstock
Marine Corps Marathon Výsledky

Ziskové časy sa menia divoko MCM. Vzhľadom k tomu, závod nie je naozaj priťahuje elitných bežcov, amatéri zvyčajne vyhrať s časmi, ktoré nie sú úplne približnú rýchlosť svetovej úrovne.

Každý pretekár obdrží čip, ktorý sleduje svoj postup okolo trate a poskytuje oficiálny cieľový čas, taky. To platí pre všetkých účastníkov, nech vstúpi ako bežec, ručné cyklistov alebo invalidný vozík pretekár. V roku 2009, celkový víťaz pretekov bol John Mentzer, ktorý skončil v 2:21:47 [Zdroj: Hage]. Víťaz Ženská bol Muliye Gurmu, s časom 2:49:48. Víťazom sa stal David Swope invalidný vozík, ktorý dokončil závod na 1:53:03.

Ani jeden z víťazov priblížili k závodu rekord. Mužský rekord 2:14:01 bol stanovený Jeff Scuffins v roku 1987. Záznam Ženský usporadúva Olga Markova, ktorý v roku 1990 dokončil závod v 2:37:00. [Zdroj: Marine Corps Marathon]

MCM sa stáva ešte legendou každý rok, čiastočne kvôli niektorým z jej prvých účastníkov. Štyria muži dokončili MCM za každý rok bol závod držal. Majú prezývku - svetlá Pounders. Najmladší zboru Pounders je Will Brown, 63. Najstaršie je Mel Williams, 71 [zdroj: Marine Corps Marathon]. Žiadny zo štyroch chce byť prvý, kto ujsť MCM, takže všetci, aby sa bodu, kedy v tvare pre preteky každý rok.

MCM je slávny závod a priťahuje slávnych ľudí. Pozoruhodné finišery zahŕňajú Ala Gorea, John Edwards, Ted Koppel, Oprah Winfrey a Clar